МАНІФЕСТ

0.1

МАНІФЕСТ БІЛОЇ ПТАХИ

Наш рідний дім - Україна. Кожна людина в ній унікальна. Ми живемо у різних куточках нашої країни, розмовляємо на різних мовах, у нас різні віра та звичаї.

 

Але нам всім не байдуже, у якій Україні будуть жити наші діти.

 

Ми мріємо про країну, в якій люди будуть важливіше грошей, добрі стосунки - вище за амбіції, а ідеї - головніші за вигоду.

 

Про суспільство, в якому немає неважливих людей та непотрібних вчинків, де загальні можливості доступні кожному, а голос кожного впливає на загальне майбутнє.

 

Про державу, де немає кордонів, які були побудовані не нами та законів, які буди прийняті без нашої участі.

Наше майбутнє, майбутнє наших дітей залежить від нашої спроможності об’єднатися навколо ідеї побудови України нової епохи - мирної, сильної, справедливої та квітучої.

 

Країни, де людина - не засіб для отримання влади та привілеїв, а джерело рішень, організатор і творець результатів.

 

Суспільства, побудованого на абсолютно прозорих і справедливих правилах, що дозволяють об’єднати та посилити все краще, що є в українцях.

 

Держави, ща має найбільш досконалі та сучасні механізми і засоби для самоорганізації та самореалізації кожного свого громадянина.

 

Саме для цього ми створюємо нову соціальну реальність, що є альтернативой всім існуючим суспільно-політичним проектам та вибіром тих, хто будує нове суспільство для своїх дітей!